KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Kopparstick 16218341
nr 1621 8341
Kopparstick
2 st, Frankrike, yttermått inklusive ram: 60x43-53x65 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 20 maj 2024
kl 19:36:02
18/5 00:58:48
100 kr
20/5 17:59:50
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor